Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Lędowo – Oferty sprzedaży i najmu domów na Pomorzu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Mikoszewo(Lędowo + 17 km)

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, i piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna). Posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Trąbki Wielkie(Lędowo + 19 km)

869 000 zł90 m² 9 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atuty: cicha i spokojna okolica, internet światłowodowy, blisko liczne przedszkola i żłobki, wysoki standard wykończenia, niskie opłaty, garaż, dwa miejsca postojowe przed budynkiem, brama.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł177,28 m² 5 499,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w pełni podpiwniczony z garażem 15 minut od Gdańska. [dom] Dom o powierzchni użytkowej 177.28m2 ( całkowita 266.42) składa się z trzech poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Flaminga

Czaple(Lędowo + 23 km)

899 000 zł124,14 m² 7 241,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji planowany na 4 kwartał 2026! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku. Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański(Lędowo + 7 km)

1 229 000 zł199 m² 6 175,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód. Dom znajduje się przy kameralnej, zamkniętej uliczce, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Lipcowa

Karczemki,Gdańsk(Lędowo + 11 km)

1 790 000 zł266 m² 6 729,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce - 266 m powierzchni, 1000 m ogrodu, dwa garaże, kominek, oczko wodne Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Szpęgawa(Lędowo + 21 km)

849 000 zł330 m² 2 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Tczewa o powierzchni 330m2 na działce 800m2.Dom wybudowany z pustaka 24 cm, dylatacja, pustak 12 cm, ocieplony 10 cm, okna wykonane z profili PCV.